Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав науковців винайти "якесь нове джерело енергії", щоб більше не залежати від "братів" і не повзати на колінах, благаючи і випрошуючи нафту і газ".

З такою заявою він виступив на зустрічі з працівниками підприємств Могилевської області, пишуть російські ЗМІ.

Лукашенко зазначив, що не задоволений тим, що на підприємствах відмовляються впроваджувати важливі розробки білоруських вчених. На думку президента, цього бути не повинно і необхідно обов'язково використовувати всі винаходи, що дозволяють спростити виробничий процес.

Він звернув увагу на привабливість країни для іноземних інвесторів, які зацікавлені у висококваліфікованих працівниках і якісній недорогій сировині.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", Лукашенко різко відповів на "газовий шантаж" з боку РФ. Він підкреслив, що таким способом Білорусь на коліна ніколи не поставити.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще