Скандал, що розгорівся у Франції навколо дітей міністра внутрішніх справ Брюно Ле Ру, змусив подати чиновника у відставку. Виявилося, що дві доньки високопосадовця працювали помічниками депутата, а працевлаштовані вони були ще неповнолітніми, коли їх батько працював у парламенті.

За інформацією видання l'express, Ле Ру наголосив, що він працював абсолютно чесно, але оскільки усвідомлює відповідальність, пов'язану із зберіганням дієздатності уряду, вирішив скласти обов’язки очільника МВС.

При цьому політик підкреслив, що його дочки були працевлаштовані згідно із законами і правилами.

Французька преса раніше поширила інформацію про те, що дві міс Ле Ру влітку працювали помічницями депутата і за час короткотривалого контракту заробили 55 тисяч євро. Згодом перевіряти законність їх працевлаштування взялася прокуратура.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кандидат у президенти Франції Франсуа Фійон, якому закидали дорогі костюми, почав суттєво втрачати свої рейтинги.

Популярні новини зараз
Шахраї безсердечно оббирають родини українських військових: у Генштабі ЗСУ розкрили схему обману Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще