Президент київського Динамо Ігор Суркіс заявив про свою позицію з приводу можливого виїзного поєдинку його команди в Маріуполі.

"Я з самого початку не політизував це питання, а розглядаю його виключно в практичній площині. Адже тільки у мене фінансові зобов'язання перед командою і персоналом клубу. І я в першу чергу відповідаю за їх життя і здоров'я. Як я буду далі жити, якщо щось трапиться?! Тому мене не переконують і не вражають обіцянки різних функціонерів ФФУ їхати в автобусі з командою.

Повірте, це не примха і не демонстрація неповаги до гідної команді Маріуполь. І тим більше не привід звинувачувати Динамо під час відсутності патріотизму. Ми закономірно поставили питання про гарантії особистої безпеки для футболістів, тренерів і фанатів під час перебування в зоні потенційної терористичної загрози. Так її визначили не ми, а компетентні органи. Команда буде пересуватися по території, яка в повному обсязі контролюється. Все заздалегідь знають, коли буде матч. І не дай бог, буде якась провокація. Коштує це футбольного матчу чи ні?!

Якщо МВС і СБУ дадуть гарантії, що Динамо, в тому числі вболівальники, може спокійно їхати, я готовий замовити для фанатів чартер до Маріуполя і автобуси. Підкреслюю: у тому випадку, якщо компетентні органи дадуть гарантії безпеки, і громадськість буде про це знати. І гарантії ці будуть підписані конкретними людьми. Тоді ми поїдемо до Маріуполя однозначно", - сказав Суркіс.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо отримало офіційний лист від МВС по матчу в Маріуполі.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Фото: ФК Динамо