Британські синхроністки Кейт Шотмен і Ізабель Торп зробили незвичайний номер в басейні з пластиковим сміттям, щоб привернути увагу до проблеми забруднення океану, повідомляє видання Metro.
Таким чином спортсменки звернули увагу на величезну екологічну катастрофу у світі. Адже через масштабні викиди пластику в океан страждає фауна, а риби і черепахи масово гинуть, плутаючи пластикове сміття і поліетилен із їжею.
Кожен рік в океан потрапляє близько восьми мільйонів тонн пластику. За підрахунками фахівців, до 2030 року ця кількість збільшиться вдвічі. У зв'язку з цим, багато європейських країн поступово відмовляються від поліетилену і пластику.

Михайло Романчук
Михайло Романчук

Михайло Романчук став першим на дистанції 400 метрів вільним стилем, показавши результат 3:49.05.

Ще один українець Сергій Фролов показав третій результат.

Як повідомляв портал Знай.ua, український гімнаст Ігор Радівілов завоював золоту медаль етапу Кубка світу в австралійському Мельбурні.

Популярні новини зараз
Доля стукає у двері: ці 4 знаки Зодіаку отримають таємниче послання від Всесвіту вже днями Магнітні бурі вдарять у серпні: особливо небезпечні дні У ЗСУ заговорили про можливе завершення війни – до чого готуватися Заберуть житло навіть з документами: українцям скасовують право власності – причини
Показати ще