Британський автогонщик Мерседеса Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Китаю-2019 на трасі в Шанхаї. Льюїс став переможцем тисячної гонки в історії Формули-1.

Друге місце з відставанням у 6,1 секунди посів ще один представник Мерседеса фін Валттері Боттас.

Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Третім до фінішу приїхав німець Себастьян Феттель (+11.3), який захищає честь Феррарі.

Для Хемілтона перемога в Китаї стала 75-ю в кар'єрі. Цікаво, що гонка в Шанхаї була 1000-ю в історії Формули-1.

Раніше британський пілот "Мercedes" Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Бахрейну.

Його партнер по "Мercedes" фін Валттері Боттас приїхав до фінішу другим. Монегаскський гонщик "Ferrari" Шарль Леклер, який стартував з поул-позишн, опинився на п'єдесталі пошани третім.

Чемпіоном минулого сезону Формули-1 став гонщик "Мercedes" Льюіс Хемілтон, який виграв п'ятий титул у кар'єрі. Також "Мercedes" тріумфував в Кубку конструкторів.

Тріумф Леклера на практике Гран-при Бахрейна

Монегаський автогонщик італійського "Феррарі" Шарль Леклер зайняв перше місце в рамках першої вільної практики Гран-прі Бахрейну Формули-1 з результатом 1:30.354.

На другій позиції розташувався ще один представник "Феррарі" німець Себастьян Феттель.

Третє і четверте місця зайняли пілоти "Мерседеса" - фін Валттері Боттас і британець Льюїс Хемілтон відповідно.

Гран-Прі Австралії

В Австралії, на автодромі "Альберт-Парк" стартував новий сезон Формули-1. Сенсаційно Гран-Прі Австралії виграв фінський пілот Валттері Боттас, який представляє команду "Mercedes".

Друге місце на подіумі зайняв ще один представник "Mercedes" британець Льюїс Гемілтон. П'ятиразовий чемпіон світу та переможець минулого сезону відстав від Боттаса на 20 секунд.

Третім фінішував на трасі у Мельбурні нідерландський гонщик Макс Ферстаппен (Red Bull), який поступився Гемілтону всього лише 1,6 секунди.

Кваліфікація Гран-Прі Австралії

У Мельбурні в рамках Формули-1 відбулася кваліфікація першої гонки нового сезону Гран-Прі Австралії.

Поул-позишн виграв п'ятиразовий і нинішній чемпіон світу британець Льюїс Гемілтон, який представляє "Мерседес".

Британець на 0,112 секунд випередив свого партнера по команді, Валттері Боттаса з Фінляндії.

Третім фінішував лідер "Скудерії Феррарі", чотириразовий чемпіон світу німець Себастьян Феттель, який відстав від часу поула на 0,704 секунд.

Формула-1 в Україні

Одна з найбільших європейських телекомпаній "Setanta Sports" має намір запустити в Україні ефірний спортивний канал.

"Setanta Sports" в Україні буде показувати чемпіонат Бельгії, роблячи акцент на команди з українськими футболістами. Також будуть транслюватися у прямому ефірі матчі Прем'єр-ліги Англії, НБА, НХЛ, Формули 1, UFC і ATP. Зазначимо, що Setanta до того ж бореться за отримання прав на показ матчів УПЛ.

Відкриття ефірного телеканалу планується вже в 2019 році. Ймовірно, що Setanta буде об'єднуватися з будь-яким з діючих телеканалів України. Найбільш реальним варіантом зараз бачиться "2+2", але не виключається і об'єднання з телеканалом "Футбол" або ж "XSport".

Додамо, що 12 березня УПЛ запустить тендер на експлуатацію медіа-прав.

Як повідомляв портал Знай.ua, названо найпопулярнішого спортсмена року.