Українська тенісистка Катерина Козлова, 91-а ракетка світу, пробилася в основну сітку грунтового турніру серії WTA International в Стамбулі.
 
У фіналі кваліфікації українка переграла 167-го номера світового рейтингу Олександру Дулгеру з рахунком 6:2, 6:4.
 
Матч тривав 1 годину 10 хвилин. За цей час Козлова зробила 1 ейс, 5 брейків і не допустила жодної подвійної помилки. На рахунку Дулгеру 2 подачі навиліт, 2 з 6 реалізованих брейк-пойнтів і 2 помилки при введенні м'яча в гру.
 
Нагадаємо, у першому раунді кваліфікації Козлова розгромила Берфу Дженгіз.

Як раніше писав Знай.ua, першу ракетку України Еліну Світоліну можуть виключити зі збірної України.

Про це повідомив віце-президент Федерації тенісу України Євген Зукін.
 
За його словами, у команді не потрібна людина, яка не хоче грати.
 
"На наступному засіданні президії ФТУ будемо розглядати питання про подальші виступи Еліни Світоліної в Кубку Федерації: запрошувати чи не запрошувати її в майбутньому. Кожен повинен нести відповідальність за свої дії.
 
Федерація тенісу України нікого не змушує грати за національну команду. Якщо гравець каже: "Я не хочу, я не можу", ми не починаємо його змушувати. Хоча для цього є багато важелів впливу. Але ми не один з них не використовуємо. Якщо людина не хоче - не треба. В команді не потрібна людина, яка не хоче грати.
 
Чудово ставлюся до Світоліної, як до людини, - вона прекрасна дівчина. Але я нагадаю, що на відміну від тієї ж Ястремської, яка розвивалася без допомоги ФТУ, спонсором Еліни був Юрій Сапронов, перший віце-президент федерації на той момент. Виходить, що вона вирощена Федерацією тенісу України, від початку і до кінця", - сказав Зукін в інтерв'ю DolgopolovaLi.
 
 
Як повідомляв портал Знай.ua, Еліна Світоліна розповіла, що до неї в номер увірвалися озброєні поліцейські.