Збірна України з пляжного футболу пройшла у чвертьфінал кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор, обігравши команду Азербайджану.

Матч відбувся в іспанському місті Салоу і завершився з рахунком 6:4 на користь українців.

В 1/4 фіналу українська збірна зіграє з переможцем пари Росія - Норвегія.

Всесвітні пляжні ігри пройдуть в Сан-Дієго (США). Пряму путівку у фінальну частину змагань отримають півфіналісти і п'ята команда (лакі-лузер) відбіркового турніру, що визначиться в плей-офф невдах 1/4 фіналу.

Україна - Азербайджан - 6:4

Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого

Голи: Щериця (16), Войтенко (17, 21, 24, з пенальті), Макєєв (31), Пачев (33) – Аллахгулієв (20, 23, 27, з пенальті), Зейналов (26).

Україна: Неруш, Сидоренко, Войток, Зборовський, Медведь, Щериця, Хижняк, Макеєв, Пачев, Глуцкий, Войтенко, Пашко.

Попередження: Макєєв (26).

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх на змаганнях в катарській Досі виборола золоту медаль. У секторі для стрибків у висоту українська спортсменка встановила особистий рекорд (196 см).

Також Ярослава стала наймолодшою переможницею змагань (17 років і 226 днів) в історії "Діамантової ліги".

Також українка Анна Рижикова виграла бронзову медаль на першому етапі Діамантової ліги в Досі (Катар).

400 метрів в бігу з бар'єрами 29-річна уродженка Дніпра Рижикова подолала за 54,82 секунди.

Найкращий результат показала представниця США Даліла Мухаммад — 53,61 секунди.

Також у рамках Діамантової ліги 23-річна українка Марина Бех-Романчук посіла друге місце в стрибках у довжину. Її найкраща спроба - 6,74 м і це кращий результат української легкоатлетки у сезоні. Уродженка Хмельницької області програла лише 2 см переможниці Катерині Ібарген, яка представляє Колумбію.

Другий етап "Діамантової ліги" відбудеться 18 травня у Шанхаї.

Як раніше писав Знай.ua, 52-річна українка Лариса Гетьман-Гнидунець стала першою жінкою в Україні, яка фінішувала на всіх шести головних марафонах світу серії World Marathon Majors.

Abbott World Marathon Majors - це шість найпрестижніших і наймасштабніших марафонів у світі: Токіо, Бостон, Лондон, Берліна, Чикаго та Нью-Йорк.

Лариса Гетьман-Гнидунець фінішувала на всіх шести "мейджорах"

Гетьман-Гнидунець отримала свою мейджор медаль Abbott World Marathon Majors в Бостоні, де подолала марафонську дистанцію за 3:50:47, та встановила унікальний рекорд для України.

Як повідомляв Знай.ua, українська легкоатлетка Дар'я Михайлова показала третій результат на міжнародному напівмарафоні в Познані (Польща).

Михайлова подолала дистанцію за 1:12.28.
Першою фінішувала кенійка Ліліан Джелагат (1:11.13), а другою - ефіопка Аддісалем Тегегн (1:12.15).

Як раніше писав Знай.ua, Еліуд Кіпчоге в четвертий раз виграв марафон в Лондоні.