Донецький "Шахтар" виграв Кубок України сезону 2018/19, обігравши у фіналі в Запоріжжі першоліговий "Інгулець" з розгромним рахунком 4:0.
У першому таймі дублем відзначився Тете. Також гол на рахунку Жуніора Мораеса. У другому таймі четвертий м'яч забив Манор Соломон.

Зазначимо, що це рекордний 13-й Кубок України для "Шахтаря", та четвертий поспіль.

Шахтар - Інгулець 4:0
Голи: Тітці, 28, 39, Мораєс, 45+2, Соломон, 64.
Шахтар: Шевченко - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ізмаїл - Алан Патрік, Маркос Антоніо - Теті (Ньому, 73), Коваленко, Тайсон - Мораєс (Кайоде, 62).
Інгулець: Ситников, Запорожець, Клименко (Кучеренко, 67), Мишуренко (Січінава, 35), В. Коваленко (Соломон, 62), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 83), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.
Попередження: Коваленко, Нім - Клименко, Лупашко.

Як писав Знай.ua, команда "Манчестер Сіті" з українцем Олександром Зінченком вдруге поспіль стала чемпіоном Англії.

Мансіті виграв на виїзді у Брайтон Енд Хоув Альбіон (1:4) в матчі 38-го туру Прем'єр-ліги Англії і став переможцем за підсумками сезону-2018/19.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Зінченко підпише новий контракт з "Манчестер Сіті".