Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла американку Вінус Вільямс у першому раунді "Ролан Гаррос", і вийшла у друге коло.
Світоліна обіграла Вільямс із рахунком 0:2, матч тривав 1 годину 14 хвилин. Світоліна виграла перший сет з рахунком 6:3. Але у другому сеті програвала 3:1, але, в кінцевому підсумку змогла перемогти з аналогічним рахунком 6:3.

У другому раунді Світоліна зіграє з українкою Катериною Козловою.
WTA. Ролан Гаррос. Перший раунд
Вінус Вільямс (США) - Еліна Світоліна (Україна) 0:2 (3:6, 3:6)

Нагадаємо, українська тенісистка Ангеліна Калініна переграла румунку Ірину Марію Баре у рамках першого кола кваліфікації на Ролан Гаррос.

У другому раунді 22-річна українка зустрітися з росіянкою Анною Блінковою.

3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати

Ролан Гаррос. Перше коло кваліфікації:

Ангеліна Калініна (Україна) – Ірина Марія Баре (Румунія) – 2:6, 7:6(1), 6:2

Як писав Знай.ua, українська тенісистка Даяна Ястремська змогла перемогти на турнірі серії WTA International в Страсбурзі. Відео нагородження з'явилося на офіційній сторінці WTA в Twitter.

Українка у фіналі здобула перемогу над представницею Франції Каролін Гарсія в трьох сетах 6:4, 5:7, 7:6.

Наголошується, що Гарсія, яка є 24 ракеткою світу, в чвертьфіналі вибила іншу українку Березня Костюк.

19-річна Ястремська, що є 42-ю ракеткою світу, отримає $43 тис. з призового фонду турніру.

Як повідомляв портал Знай.ua, Світоліна оплатила дорогу операцію юній українській тенісистці.