Українська тенісистка Леся Цуренко виграла в першому раунді Відкритого чемпіонату Франції (WTA) - Ролан Гаррос.
Цуренко в першому колі обіграла канадку Ежені Бушар з рахунком 6-2 6-2.
Ця перемога принесла Цуренко 70 очок рейтингу та 79 тисяч євро.
У наступному колі українка зустрінеться з переможницею пари Дар'я Гаврилова - Олександра Круніч.

Як писав Знай.ua, у першому колі Ролан Гаррос Еліна Світоліна тріумфально перемогла американку Вінус Вільямс.

Еліна Світоліна
Світоліна обіграла Вільямс із рахунком 0:2, матч тривав 1 годину 14 хвилин. Світоліна виграла перший сет з рахунком 6:3. Але у другому сеті програвала 3:1, але, в кінцевому підсумку змогла перемогти з аналогічним рахунком 6:3.

WTA. Ролан Гаррос. Перший раунд
Вінус Вільямс (США) - Еліна Світоліна (Україна) 0:2 (3:6, 3:6)
У другому раунді Світоліна зіграє з українкою Катериною Козловою.
Матч Світоліна - Козлова відбудеться 29 травня.
Напередодні матчу Козлова заявила, що для українського тенісу добре, що вона зустрінеться зі Світоліною.
Катерина Козлова, Getty Images
"Я ніколи не обираю суперників. Звичайно, для українського тенісу добре, що це буде Еліна. Це означає, що далі виходить ще одна українка.
Я прийму будь-якого суперника, буду готуватися до того, хто буде", - сказала Козлова.
Як повідомляв портал Знай.ua, Світоліна оплатила дорогу операцію юній українській тенісистці.