Український тенісист Сергій Стаховський програв матч другого раунду турніру АТР в німецькому Халле.
Українець програв матч П'єру-Югу Ерберу з Франції з рахунком 6:2, 6:7, 4:6.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Незважаючи на поразку, Стаховський вразив благородним вчинком.
Цікаво, що за рахунку 1:5 у першій партії матчу суддя зафіксував "аут" на подачі француза.
Ербер був не згоден з таким рішенням арбітра, але на той момент вже витратив усі три спроби взяти "челлендж" у цьому сеті. Стаховський віддав суперникові свій "челлендж". Ербер виявився правий, та у підсумку виграв цей матч.
"У цьому випадку, результат забудеться, а враження залишиться! Fair play від українця вже відзначили в АТР", - поділився враженнями тенісний коментатор Євген Смертенко в Facebook.
Нагадаємо, в рамках третього кола Ролан Гаррос перша ракетка України Еліна Світоліна програла представниці Іспанії Гарбиньє Мугурусі у двох сетах - 3:6, 3:6.

Як писав Знай.ua, у першому колі Ролан Гаррос Еліна Світоліна тріумфально перемогла американку Вінус Вільямс.

Еліна Світоліна
Світоліна обіграла Вільямс із рахунком 0:2, матч тривав 1 годину 14 хвилин. Світоліна виграла перший сет з рахунком 6:3. Але у другому сеті програвала 3:1, але, в кінцевому підсумку змогла перемогти з аналогічним рахунком 6:3.