У вихідні, 29-30 червня, відбувся етап Гран-прі з фігурного катання в Канаді. Перемогу здобула російська фігуристка Ліза Туктамишева.

Дівчина, яку у 12 років назвали "вундеркіндом фігурного катання" з часом залишилася в тіні своїх більш зіркових співвітчизниць. Однак перемога в Канаді знову оживила інтерес публіки до Лізи Туктамишевої, яка за цей час із незграбного підлітка перетворилась на 21-річну красуню.

Ліза - уродженка Удмуртської Республіки. Вона з дитинства любила спорт, а гімнастична стінка була улюбленим місцем для ігор дівчинки.

У 12 років до Туктамишевої прийшла справжня слава, яка згодом перейшла до інших фігуристок. І от сьогодні капризна пані знову повернулась до Лізи – після перемоги в Канаді про неї знову заговорили.

У показових виступах Туктамишева здивувала всіх своєю "нескромністю" - фігуристка станцювала стриптиз, розтопивши лід і мільйони чоловічих сердець.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще