У вихідні, 29-30 червня, відбувся етап Гран-прі з фігурного катання в Канаді. Перемогу здобула російська фігуристка Ліза Туктамишева.

Дівчина, яку у 12 років назвали "вундеркіндом фігурного катання" з часом залишилася в тіні своїх більш зіркових співвітчизниць. Однак перемога в Канаді знову оживила інтерес публіки до Лізи Туктамишевої, яка за цей час із незграбного підлітка перетворилась на 21-річну красуню.

Ліза - уродженка Удмуртської Республіки. Вона з дитинства любила спорт, а гімнастична стінка була улюбленим місцем для ігор дівчинки.

У 12 років до Туктамишевої прийшла справжня слава, яка згодом перейшла до інших фігуристок. І от сьогодні капризна пані знову повернулась до Лізи – після перемоги в Канаді про неї знову заговорили.

У показових виступах Туктамишева здивувала всіх своєю "нескромністю" - фігуристка станцювала стриптиз, розтопивши лід і мільйони чоловічих сердець.

Популярні новини зараз
"Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще