В Україні яскраво стартував новий сезон УПЛ. Так, з'явилася інформація, що в рамках другого туру чемпіонату Олімпік приймає Колос, а Зоря зустрінеться з СК Дніпро-1.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Чудові новини!

Популярні новини зараз
Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з анонсами матчів.

Олімпік - Колос

У 2-му турі Олімпік доведеться зустрітися з другим новачком УПЛ - колосом. Минулого тижня команда із затишного села Ковалівка досить впевнено розібралася з досвідченим Маріуполем, забивши два голи і маючи можливості для третього.

Зоря - СК Дніпро-1

Луганський колектив під керівництвом нового тренера - Віктора Скрипника - непогано почав сезон перемогою у Чорногорії, проте вже в першому турі УПЛ, в матчі проти Ворскли, встиг дещо розчарувати.

Нагадаємо, зірка "Барселони" йде за космічні гроші до Анатолія Тимощука: подробиці трансферу року.

Як повідомляв Знай.uа Зеленський блискавично відреагував на скандальний напад: "Дуже жорстоко покарати".

Знай.uа писав, "Ліверпуль" - "Челсі": жінка-арбітр вперше в історії розсудить Суперкубок УЄФА.