Перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено обіграла 7-разову чемпіонку турнірів Великого Шолома Вінус Вільямс і вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату США - US Open.
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Матч тривав 1 годину 53 хвилини і завершився з рахунком 6:4, 6:4.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Рахунок особистих зустрічей між Еліною і Вінус Вільямс став 3:1 на користь українки.
Наступною суперницею Світоліної може стати інша українка Даяна Ястремська, яка у другому раунді зіграє з представницею Швеції Ребеккою Петерсон.
Як раніше писав
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗараз Світоліна займає п'яту сходинку в рейтингу найкращих тенісисток світу.
Леся Цуренко, яка через травму ліктя знялася з турніру в Цинциннаті, втратила відразу 5 позицій (40), а Даяна Ястремська опустилася на одну сходинку (33).
Популярні новини зараз
Чверть підлітків хоче втекти з України: що жене дітей за кордон
Пенсія злетить на 20%: українцям приготували нові надбавки - кого торкнеться
Ваша дата народження може передбачити, коли ви помрете: дізнайтесь свій таємний кармічний код
Терміни обмежені: що потрібно зробити пенсіонерам, щоб не втратити гроші
Показати ще