Шестиразова чемпіонка світу з фехтування, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан розповіла про пропозиції взяти участь у шоу "Танці з зірками".
"Коли є можливість, дивлюся із задоволенням. Ось зараз якщо потрапляю, дивлюся новий сезон "Танці з зірками".
Мені, до речі, теж не раз вже пропонували взяти участь у проекті. Але для цього потрібно на три місяці повністю зануритися в проект, тренування, зйомки і т. д., чого я собі поки дозволити не можу", - розповіла Харлан в інтерв'ю mixsport.
Також Ольга поділилася своєю невеликою прикметою напередодні змагань:
"Я слухаю музику. Одягаю навушники і весь час, за винятком бою, слухаю музику", - зізналася Ольга.

Ольга Харлан
Ольга Харлан

Нагадаємо, у фіналі ЧС у Будапешті (Угорщина) Ольга Харлан у напруженій боротьбі перемогла представницю Росії Софію Велику з рахунком 15:14. Харлан більшу частину фіналу вела в рахунку, але в кінцівці Велика зрівняла рахунок 13:13 і вийшла вперед. Але останні два уколи були від українки.
Президент федерації фехтування України Вадим Гутцайт в інтерв'ю "Сегодня" прокоментував блискучу перемогу Харлан.
"Основні якості Ольги - її цілеспрямованість, сильний характер і працездатність. Тобто бажання йти до мети і все для цього віддати.
Фехтування - той вид спорту, коли важко передбачити, в шикарній формі спортсмен або взагалі не в формі. У фехтуванні, особливо у Ольги після трьох Олімпіад, це чисто психологічний фактор - як вона ментально підходить до змагань.
На цьому чемпіонаті в особистому турнірі вона була дуже налаштована, психологічно витримала і зробила те, про що ми її просили. Про що ми просили Ольгу в Будапешті? Їй потрібно було витримати свій стиль. Вона боєць не силового фехтування, а технічного плану. Коли вона реально психологічно готова, то обігрує суперників тактикою, в якій дуже сильна. Потім вже йде виконання прийомів. Тому посил для неї на всіх змаганнях - витримувати тактику, яку вкладено їй в голову тренерами.
Самий і нервовий, і важкий, я так розумію, був бій з Аліною Комащук. Аліна чудово виступила. Коли йшла до Ольги, то виграла у серйозних супротивників і, можна сказати, розчистила їй дорогу. Але знову ж таки, пам'ятаєте, на Олімпіаді-2016 Ольга теж зустрілася з Комащук. І після цього говорила, що один з найскладніших боїв був з Аліною", - сказав Гутцайт.