Українська тенісистка Катаріна Завацька вибула з турніру WTA у Ташкенті, програвши у півфіналі 142-й ракетці світу Сорані Кирсті з Румунії.
19-річна українка програла у двох сетах з рахунком 0:6, 3:6.
Зазначимо, що це був перший півфінал Завацької на рівні WTA.

Як писав Знай.ua, Катаріна Завацька вийшла у півфінал турніру WTA International - Tashkent Open-2019, який проходить в Узбекістані.

У другому колі Завацька впевнено обіграла росіянку Анну Калинську з рахунком 6:0, 6:2. Матч тривав усього 55 хвилин.
У півфіналі українка зустрінеться із переможницею пари Сорана Кирстя (Румунія) - Данка Ковинич (Чорногорія).

Як раніше повідомляв Знай.ua, перша ракетка України Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру серії Premier 5 в Ухані поступилася американці Елісон Ріск з рахунком 1:6, 3:6.

Тенісистки провели на корті 1 годину і 25 хвилин. Світоліна за цей час встигла виконати 1 подачу на виліт, виграла 1 гейм на прийомі і допустила 2 подвійні помилки. У той же час, Ріск виконала 5 брейк-поінтів, двічі помилилася при введенні м'яча в гру і не зробила жодного ейса.

Еліна Світоліна

Це перший програш Ріск у кар'єрі Світоліної. Все ж, українці вдалося потрапити до топ-8 турніру в серії Premier 5, таким чином вона наблизилася до проходження в Підсумковий турнір.

Як повідомляв портал Знай.ua, Світоліна через травму знялася з турніру в Гуанчжоу.