Український борець греко-римського стилю, дворазовий чемпіон світу і депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Жан Беленюк визнаний найкращим спортсменом місяця в Україні.
Про це повідомляє НОК України.
Це третя нагорода НОК для Беленюка. Він ставав спортсменом місяця в квітні 2014 року та вересні 2015.
Нагадаємо, у вересні Беленюк виграв чемпіонат світу в Нур-Султані, і завоював олімпійську ліцензію в Токіо-2020.
У фіналі у ваговій категорії до 87 кг Жан Беленюк здолав угорця Віктора Лоренча - 2:1.
Беленюк розповів, завдяки чому зміг здобути перемогу.
"Це мій другий титул, я дуже радий. Дякую всім за привітання. Я багато працював, щоб зараз очолити дану категорію і перемогти в цій вазі. Я неймовірно щасливий.
Сьогодні проти мене вийшов сильний противник, і я радий, що у мене вийшло виграти, але я сильно втомився.
У мене не вийшло провести прийом, так як він добре захищається, але все закінчилося благополучно", - розповів Беленюк в інтерв'ю United World Wrestling.
Найкращим тренером місяця став наставник Беленюка - старший тренер збірної України з греко-римської боротьби Володимир Шацьких.
"Бути спортсменом-депутатом - це коли ти встигаєш потренуватися в двогодинну перерву між ранковою та вечірньою частинами пленарного засідання Верховної Ради України", - написав Беленюк у facebook.

Як повідомляв Знай.ua, Жан Беленюк став триразовим чемпіоном Європи, завоювавши золоту медаль в Бухаресті.

Як раніше писав Знай.ua, Беленюк спростував чутки про вихід зі "Слуги народу".