Український борець греко-римського стилю, дворазовий чемпіон світу і депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Жан Беленюк очолить спортивний організаційний комітет з питань підготовки і участі національних збірних команд в Олімпійських іграх-2020 в Токіо.
 
Беленюк сам висунув свою кандидатуру. Його ініціативу підтримали 292 деаутата.
 
"Влада повинна зробити все необхідне для забезпечення ефективної підготовки національних збірних команд України для виступу на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Японії.
 
Я сам буду представляти нашу країну на цих змаганнях. Нашим спортсменам необхідно забезпечити всі необхідні умови для тренувань та зборів, в тому числі за кордоном. Не повинно бути жодних зволікань з вирішенням організаційно-фінансових питань. Це має бути одним із перших пріоритетів для нашої країни.
 
Я переконаний, що вже зараз нам потрібно вирішувати питання створення спортивного оргкомітету з питань підготовки і участі національних збірних команд в Олімпійських іграх. Я звернувся до президента України Володимира Зеленського з ініціативою очолити цей комітет", - заявив Беленюк.

 
"Бути спортсменом-депутатом - це коли ти встигаєш потренуватися в двогодинну перерву між ранковою та вечірньою частинами пленарного засідання Верховної Ради України", - написав Беленюк у facebook.
 

Як повідомляв Знай.ua, Жан Беленюк став триразовим чемпіоном Європи, завоювавши золоту медаль в Бухаресті.

Як раніше писав Знай.ua, Беленюк спростував чутки про вихід зі "Слуги народу".

Популярні новини зараз

Пальчевський поглянув на гривню, продаж землі і зробив сумні висновки: "Час одягати каску"

Заробітчани масово тікають з Польщі, новий "друг" подав руку допомоги: що обіцяють українцям

Скільки українців отримують пенсію понад 10 тисяч гривень: у ПФУ розкрили дані

Фреймут втратила близьку людину, крик душі землячки змусив ридати увесь Львів: "Не вірю..."

Показати ще