Перша ракетка України Еліна Світоліна втратила позиції в оновленому рейтингу найкращих тенісисток світу.
Так, у новому рейтингу WTA Світоліна опустилася на чотири рядки і посідає восьму позицію.
Друга ракетка України Даяна Ястремська покращила свій результат, потрапивши в топ-25: вона посіла 24-у сходинку.
Ще одна українка - Марта Костюк - піднялася на 12 позицій і займає 150 місце.

Марта Костюк

Топ-10 оновленого рейтингу WTA:

Оновлений рейтинг WTA

Як раніше повідомляв Знай.ua, Еліна Світоліна програла росіянці та вибула з Кубка Кремля.

Світоліна програла матч проти росіянки Вероніки Кудерметової на старті турніру серії Premier - Кубок Кремля, який проходить у Москві.
Світоліна програла Кудерметовій з рахунком 2:6, 6:1, 5:7.
Еліна Світоліна програла росіянці Вероніці Кудерметовій
Українка віддала суперниці перший сет, виграла другий, а в третьому не змогла здобути перемогу.

В 1/4 фіналу Кудерметова зустрінеться з переможницею пари Варвара Грачова (№121 WTA) - Анастасія Павлюченкова (№40 WTA).

Як раніше писав Знай.ua, Еліна Світоліна потрапила до Підсумкового турніу WTA, який пройде з 27 жовтня по 3 листопада в Шеньчхэні (Китай).

Світоліна стала сьомою тенісисткою, яка отримала підтвердження про участь у турнірі

У Підсумковому турнірі також виступлять Наомі Осака, Кароліна Плішкова, Симона Халеп, Ешлі Барті, Петра Квітова та Б'янка Андреєску.