Збірна Португалії обіграла Люксембург у заключному відбірковому матчі на Євро-2020.
Португалія обіграла Люксембург з рахунком 2:0 і зайняла друге місце в групі В. Люксембург залишився на четвертій сходинці.
Португальці відкрили рахунок на 39 хвилині - відзначився Бруну Фернандеш. Другий гол на 86-1 хвилині забив Кріштіану Роналду.
Дивіться відео голів і найкращих моментів матчу:

Як писав Знай.uа, зірковий нападник "Ювентуса" і збірної Португалії Кріштіану Роналду оформив 55 хет-трик у кар'єрі.

Роналду зибил три голи в матчі з Литвою в рамках кваліфікації чемпіонату Європи-2020.

Таким чином, Роналду зробив 55-й хет-трик у кар'єрі, дев'ять з них футболіст оформив у складі збірної.

Роналду забив 98-й гол у складі національної збірної. Йому залишилося забити 11 м'ячів, щоб зрівнятися з світовим рекордом екс-нападника збірної Ірану Алі Даєї (109 голів).

Як раніше писав Знай.uа, Роналду забив 700-й гол у кар'єрі на матчі Україна - Португалія в Києві.
Нагадаємо, збірна України здобула феєричну перемогу над збірною Португалії у матчі відбору на Євро-2020.
Україна перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020
Нагадаємо, матч Україна - Португалія пройшов 14 жовтня на НСК "Олімпійський" в Києві.

Як писав портал Знай.ua, гравці Ювентуса вимагають від Роналду вибачень.