Чемпіон світу WBC в суперважкій вазі американський боксер Деонтей Уайлдер (41-0-1, 40 КО) розповів, як став чемпіоном.
 
За словами Уайлдера, він не прислухається до чужої думки, адже він - воїн, і ніколи не придумує виправдання. 
 
"Я і моя команда знають, через що мені довелося пройти в рингу. А багато хто з вас навіть не знають деяких речей, які турбували мене, травми і хвороби. Коли я виходжу на ринг, я не показую це. Я - воїн, і я не буду виправдовуватись. Я кажу про свої травми і проблеми тільки після боїв.
 
Іноді ми не викладаємося, тому що прислухаємося до чужої думки. Нам кажуть "не роби це", але ми ніколи не дізнаємося, на що здатні, поки не спробуємо. Постер з таким текстом дала мені моя мама, коли мені було дев'ять чи десять років", - розповів Уайлдер.

По словам Ортиса, он будет более "подсушенным" в этом бою.

Луїс Ортіс і Деонтей Уайлдер проведуть реванш 23 листопада, Getty Images
Луїс Ортіс і Деонтей Уайлдер проведуть реванш 23 листопада, Getty Images

"У меня такой же вес, только я буду более подсушенным. Это было сознательное решение прийти в лучшую форму. Это были продуктивные 11 недель тренировок, мы вносим последние штрихи.
 
Я уже скучаю по своей семье, это только усиливает мое желание стать чемпионом мира в супертяжелом весе", - сказал Ортис.

По словам Уайлдера, он не получает должного признания.
 
Деонтей Вайлдер, Getty Images
Деонтей Вайлдер, Getty Images
 
"Что бы я ни сделал, это не получает признания. Но нужно понимать, что я - король, я - чемпион хэвивейта. Своими поступками я уже заслужил место в Зале славы. Я - самый лучший нокаутер в боксе. Меня просто благословили даром нокаутирующего удара.
 
Мне удалось уже много раз опровергнуть слова многих критиков. Несмотря на это, в мире еще осталось много скептиков. Это придает мне мотивации и воли двигаться только вперед", - передает слова Уайлдера Boxing Scene.

Как сообщал портал Знай.ua, Деонтей Уайлдер має намір побити рекорд Флойда Мейвезера.