Нападник "Ювентуса" і збірної Португалії Кріштіану Роналду прийшов в лють на одному з тренувань, і запустив м'ячем в небо.

Роналду залишився незадоволений власним невдалим прийомом м'яча і зі злості вибив як можна далі. Потім зірковий футболіст зробив це ще з двома м'ячами.

Як раніше писав Знай.ua, Роналду і його кохана Джорджина Родрігес таємно одружилися.

За інформацією італійський ЗМІ, весілля пройшло в Марокко.
Церемонія була таємною, а ексклюзивне право на фото отримав італійський журнал "Novella 2000", який опублікує знімки в наступному номері.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 28 серпня: рішення тельців, сумніви левів та конфлікти водоліїв ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести Що не можна підписувати в ТЦК: попередження юристів "Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Показати ще

Як раніше писав Знай.ua, Родрігес відверто розповіла про стосунки з футболістом.

25-річна модель підкреслила, що гроші її взагалі не цікавлять.

"Наша перша зустріч відбулася в бутіку Gucci, де я працювала продавцем-консультантом. Через кілька днів ми знову побачилися - на заході іншого бренду. Тоді ми змогли поговорити в невимушеній атмосфері. Це було кохання з першого погляду.

Нелегко зустрічатися з такою відомою людиною, але я б не стала міняти своє життя. Мої почуття до нього сильніше будь-якого тиску. Впевнена, разом ми зможемо подолати все, що завгодно", - розповіла Джорджина в одному з недавніх інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Кріштіану Роналду десятий раз отримав звання найкращого гравця Португалії.