Третя ракетка України Леся Цуренко буде готуватися до нового сезону під керівництвом естонської спеціаліста Сильвера Карьюса, повідомляє tribuna.com.
За інформацією джерела, Цуренко та Кариюс домовилися розпочати співпрацю, а потім вже будуть приймати рішення про довгострокове співробітництво.
44-річний Карьюс прокоментував початок роботи з українською тенісисткою.
"Для мене, як для тренера, співпраця з Цуренко - це як великий виклик, так і велика відповідальність. Я задоволений, що у мене з'явилася така можливість. Тепер постараюся добре нею скористатися, щоб якнайкраще допомогти Цуренко. Якщо вона вважатиме, що моя допомога їй підходить, то чому б не продовжити нашу співпрацю і далі?
Леся Цуренко, Getty Images
Леся Цуренко, Getty Images
Звичайно, поки ми не говоримо про те, що вона в ідеальній формі, але робота ведеться. Поки ми займалися фізичною підготовкою і тенісом разом, тепер буде більше тенісу. Подивимося, що з цього вийде. Якщо все піде добре, то вона буде показувати якісний теніс. У другій половині 2019 року Леся Цуренко впала в рейтингу, оскільки у неї було багато травм і невеликих пошкоджень. Але зараз, здається, що це все позаду. Йде рух вгору.
У Лесі Цуренко дуже професійна команда, в яку також входять тренер з фізичної підготовки та фізіотерапевт. Вони відмінно знають свою справу, професійно підходять до процесу. Мені дуже приємно співпрацювати з ними", - заявив Карьюс.

Нагадаємо, Цуренко розпочне новий сезон на хардовому турнірі серії WTA International в Шеньчжені (Китай).

Як повідомляв портал Знай.ua, Леся Цуренко заінтригувала українців політичними амбіціями.