18-річна українська дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу Дарина Білодід розповіла про перші кроки в спорті. Про це спортсменка написала в Instagram.
За словами Дарини, спорт - цікава і приголомшлива частина її життя, а дзюдо вона полюбила з першого тренування.
"Вдячна долі, що звела мене з цим прекрасним видом спорту - дзюдо, але це і не дивно, так як я виросла в родині дзюдоїстів і в свої ранні роки вже чула про кімоно, тренування та змагання. Полюбила я його з дитинства і з самого першого тренування загорілася бажанням тренуватися.
Пам'ятаю, як прийшла ув дитячу групу, сама ще не знала жодної техніки і боротися не вміла, а діти були старші і вже знали деякі прийоми. Перший час, звичайно, мене перемагали всі і кидали в різні боки, а я плакала кожне тренування. Але моє бажання виграти було настільки сильним, що через деякий час наполегливих тренувань і гірких сліз я почала вигравати, в той час я відчула справжній кайф від цього процесу.
Дарина Білодід
Дарина Білодід
Поступово я вже влилася в цей вид спорту і почала цікавитися ним все більше і більше. Вивчала правила, стежила за топовими спортсменами зі всього світу і прагнула до них. Напевно не було жодного дня, щоб я не подивилася відео боротьби якогось дзюдоїста. Завжди мріяла про те, щоб вийти на їх рівень. А коли лягала спати, уявляла у себе в голові змагання, придумувала суперників і перед сном у мене в голові відбувалися серйозні протистояння. Як говориться, "думки матеріальні", ну звичайно, якщо не тільки прокручувати їх у себе в голові, але й докладати зусиль.
Для мене дзюдо, це більше, ніж просто спорт. Це дуже цікава і приголомшлива частина мого життя!" - написала Білодід.
Як раніше писав Знай.ua, Дарина Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в категорії до 48 кг, захистивши свій титул на змаганнях у Токіо.
Нагадаємо, у минулому році Дарина стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо. Тепер вона - наймолодша дворазова чемпіонка світу в історії. На момент перемоги їй виповнилося 18 років і 11 місяців.
Як повідомляв портал Знай.ua, Дарина Білодід підкорила Говерлу.