Українські спортсмени завоювали перші три медалі на III Юнацьких Олімпійських іграх-2020, які проходять в Лозанні.

Хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько завоювали медалі в рамках дебютного турніру у форматі "3 на 3". У цих змаганнях команди укомплектовані спортсменами з різних країн. Трошкін у складі команди "Green" став володарем золотої медалі, а Пасько з командою "Red" виграв срібло. У фіналі команда Трошкіна виграла з рахунком 10:4.

Хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько, facebook.com/olympicua

Бронзові медалі Україні принесли фігуристи Софія Нестерова та Артем Даренський. Пара стала третьою в змаганнях змішаних інтернаціональних команд в команді Team Vision".

Українці завоювали три медалі, facebook.com/olympicua

Змагання в Лозанні та Санкт-Моріці прохоть з 9 по 22 січня.

В Олімпіаді беруть участь 1872 спортсменів у віці 15-18 років, які розіграють 81 комплект нагород у 8 видах спорту і 16 дисциплінах.

Україну на Олімпіаді представляють 39 спортсменів.

Нагадаємо, Олімпійські ігри-2020 пройдуть в Токіо з 24 липня по 9 серпня.