Російський спортсмен Павло Ковешников звинуватив старшого тренера збірної України з альпінізму Геннадія Копійку в обмані і неповерненні грошей.

Про це повідомляє видання from-ua

"Вважаю, що пан Копійка -- безчесна людина, чиї дії приносять шкоду … багатьом, а також порочать репутацію альпінізму як виду спорту", - заявив спортсмен у листі на Федерацію альпінізму і скелелазіння України (ФАиСУ).

За словами Павла Ковешнікова, в 2017 році Геннадій Копійка через свого партнера Сергія Мельникова отримав від нього більше семи тисяч доларів в якості першого внеску за участь в експедиції на Еверест. Коли на початку 2018 року з'ясувалося, що експедиція переноситься, Ковешников вирішив відмовитися від участі в ній і попросив повернути аванс. Проте Копійка і його партнер під різними приводами близько двох років відмовлялися повернути гроші. Коли ж альпініст став наполягати, він отримав від Мельникова лист з погрозами створити йому проблеми з російської ФСБ.

Розглянувши лист альпініста, ФАиСУ попросила Геннадія Копійку прокоментувати або спростувати звинувачення в шахрайстві, однак старший тренер Федерації зберігає мовчання. До останнього часу Геннадій Копійка розглядався як один із претендентів на посаду президента ФАиСУ, вибори якого пройдуть у найближчі дні.

Популярні новини зараз

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще