Андрій Орловський, боєць родом із Білорусі, продемонстрував незвичайний спосіб боротьби з коронавірусом. На відео, яке спортсмен виклав у своєму акаунті у мережі Instagram, можна уважно роздивитись цей метод.

Відео зображає спортсмена і маленького хлопчика. Вони у масках на перехресті в Америці. В руках у Орловського вогнемет. Він здіймає його вгору, потім направляє убік і “вмикає”: вогнемет дає велику і красиву струю полум'я. Спортсмена при цьому кричить “Мазерфакер”. Оператор голосно сміється.

У підписі до відео спортсмен пояснив, що таким чином він бореться із коронавірусом. Окрім того, він тегнув свою дружину, у якої попросив подарувати йому такий вогнемет на його день народження. Оскільки білорус зараз проживає в Америці, його пости дублюються: спершу йде підпис англійською, а потім російською. 

Популярні новини зараз

Магазинне молоко не псується тижнями - справа не в хімії і не в антибіотиках, в чому секрет

Українці з браком стажу для пенсій матимуть право на матеріальну допомогу, як оформити

Не поспішайте викидати - таку "прострочку" ще можна їсти

Фарш з кісток - українка ледь не нагодувала дітей неїстівними котлетами

Показати ще

Андрій Валерійович Орловський, 1979 року народження, - білоруський спортсмен, який виступає у змішаних єдиноборствах, одинадцятий чемпіон Ultimate Fighting Championship (UFC) у важкій вазі (2005-2006).

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Прислали вогнемет: дівчина замовила фен, але щось пішло не так.

Як повідомляв портал Знай.ua, з LEGO зібрали робочий вогнемет (відео).

Також Знай.ua писав, що Російські мітинги розганятимуть вогнеметами.