Популярний український боксер Іван Редкач в іронічній формі звернувся до Миколи Тищенка. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

У своїх соціальних мережах Роман Редкач намагається не торкатися політичних тем і здебільшого ділитися особистими знімками і фотографіями з боксерських поєдинків. Однак цього разу спортсмен вирішив особисто звернутися до депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка, який встиг оскандалитися безглуздими заявами.

Як написав Редкач, українці постійно скаржаться на відсутність бюджету в країні, а деякі малі бізнеси забувають платити податки. Зокрема, боксер відзначив дівчат, які надають ескорт-послуги. Він написав, що такі "бізнеследі" йдуть від сплати податків, тим самим не поповнюючи бюджет країни і не роблячи вкладу в свою майбутню пенсію.

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Показати ще

"Багато ваших інтерв'ю говорять про те що країну грабують. Так давайте ж легалізуємо ескорт послуги і тим самим поповнимо бюджет країни, давайте дамо можливість нашим чарівним дівчатам допомогти їх батьківщині. Я звичайно розумію що для їх виду діяльності не потрібен касовий апарат, але готівкові дівчатка можуть приймати по чеку, PayPal, прибутковому ордеру в кінці кінців)) ну а хто не оформить трудову книжку чи піде від оплати податку, залишиться без закордонного паспорта і буде виробляти свої послуги на території України за гривні)))", - пише Іван Редкач.

View this post on Instagram

Уважаемый Николай Тищенко многие жалуются на отсутсвие бюджета в стране. Более того, многие малые бизнеса, а в частности самозанятые бизнеследи, такие как предоставляющее эскорт услуги, уходят от отплаты налогов и тем самым не пополняют бюджет страны и не делают никаких накоплений себе на будущую пенсию. Многие ваши интервью говорят о том что страну грабят. Так давайте же легализуем эскорт услуги и тем самым пополним бюджет страны, давайте дадим возможность нашим прелестным девчатам помочь их Родине. Я конечно понимаю что для их вида деятельности не нужен кассовый аппарат, но наличные девочки могут принимать по чеку, PayPal, приходному ордеру в конце концов)) ну а кто не оформит трудовую книжку и или уйдёт от оплаты налога, останется без загранпаспорта и будет производить свои услуги на территории Украины за гривны))) 🇺🇦 (с) ААА Девчонки, извините, отмечать лично никого не буду 😝

A post shared by The Killer Ivan Redkach (@ivan_redkach_11) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що заради мерства Тищенко готовий стати жінкою: як велюровий ресторатор зганьбився передвиборчою агітацією.

Як повідомляв портал Знай.иа, розлючені кияни готують Миколі Тищенку "законну розправу".

Також Знай.иа писав, що Тищенко сходив у нічний клуб в Одесі.