Цифрова трансформація України йде повним ходом, але їй поки ще далеко не тільки до західноєвропейських країн, а й до багатьох держав Східної Європи.

Скільки нам знадобиться часу, щоб наздогнати хоча б Естонію? На це питання в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» відповідає радник віцепрем'єра - міністра цифрової трансформації Яніка Мерило.

«Років п'ять-сім на це точно знадобиться. Це менше, ніж потрібно, щоб наздогнати Польщу за рівнем середньої зарплати та пенсії - на це вимагали років двадцять. Диджиталізація все-таки інша справа», - зауважує вона.

Особисто від себе Мерило висловила надію, що і на те, і на інше знадобиться менше часу. Однак річ у тім, що поки Україна наздоганяє Естонію, та теж не буде стояти на місці, і піде далеко вперед. Але все-таки цифрову трансформацію ми будемо відчувати кожен день.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

«Хороша новина ж не в тому, що сьогодні у нас нічого немає, а завтра все буде. Покращення будуть йти поступово. Скасують непотрібні довідки, автоматизують якісь послуги. Я думаю, що зараз якраз Мінціфри робить хорошу роботу», - робить висновок Яніка Мерило.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, вона розповіла, які саме обставини ускладнюють введення електронних квитків.

Також вона повідомила про подробиці електронної медицини в Естонії.