Високий рівень вакциноскептицизму – результат неспроможності української влади надати громадянам доступну інформацію про вакцинопрофілактику.

Так заявив Сергій Кравченко, військовий лікар-епідеміолог і голова Національної медичної палати України у програмі «Що далі» на каналі «Знай24».

Будучи прихильником вакцинопрофілактики, Кравченко не критикує жодну з розробок вакцини для боротьби з коронавірусом. Та лікар не задоволений органами державної влади України, діяльність яких негативно відображається на здоров’ї населення.

«У нас в країні завдяки діяльності органів державної влади зростає рівень вакциноскептицизму». Так, експерт стверджує, що 2-5% українців є антивакцинаторами. Це люди, які категорично негативно ставляться до вакцини, не звертаються до неї самі та не дають вакцинувати й дітей. Водночас за минулий рік їхня кількість зросла в кілька десятків разів і зменшуватися не збирається.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Показати ще

Такими ж швидкими темпами поширюється вакциноскептицизм – вже 40% населення на цей момент. Причину такого стану речей Кравченко вбачає саме в діяльності органів державної влади, які не здатні своєчасно інформувати українців про вакцинопрофілактику в доступній формі.

Нагадаємо, Комаровський порадив відмовитися від антибіотиків і допомогти організму самостійно боротися з інфекцією.

Раніше Знай.uа повідомляв те, що варто відмовитися від електронних сигарет під час пандемії.