Про прихід Юлії Тимошенко в політику та її конфлікт із Павлом Лазаренком розповідає український історик і політолог Кость Бондаренко у програмі «Культ особистості».

«Вона заходила як прихильниця Лазаренка», - так коментує Бондаренко прихід Юлії Тимошенко у політику.

Із часом вона здобула свою групу прихильників і вже скоро партія «Громада» фактично поділилася на два крила – крило Тимошенко і крило Лазаренка. До кінця 1997 року між двома лідерами виник конфлікт.

Отож, прийшовши під крилом Лазаренка, Тимошенко зі своїми великими амбіціями швидко перестала бути другим номером.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Ціни на сало зірвалися з місця: яких "сюрпризів" варто чекати від улюбленого продукту українців Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Чаювання на вулиці Банковій 1990 року стало поворотною подією у політичній кар‘єрі Юлії Тимошенко.

«Вона попила чай з Кучмою. Про це писали дуже багато газет. Вийшла з будинку на вулиці Банковій, 11, і буквально через кілька днів оголосила про те, що вона створює свій політичний проєкт “Батьківщина”», – розповідає Бондаренко.

Так закінчилося її перебування у партії «Громада» та почався новий етап – «Батьківщина». А вже наприкінці 1999 року ми бачимо Тимошенко на пості віце-прем‘єра при Ющенкові.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко з’явилася в новому сніговому образі.

Раніше Знай.uа повідомляв те, що зруйнувало політичну кар’єру Павла Лазаренка.