У Пенсійному фонді України пояснили, як можна отримати необхідні довідки, не з'являючись при цьому в фізичні відділення ПФУ.

Детальніше про це пише пресслужба установи в Facebook.

Віднедавна українські пенсіонери та просто громадяни можуть користуватися електронними послугами Пенсійного фонду України. Нововведення дозволили українцям менше контактувати з іншими людьми через карантин і отримувати необхідні послуги, не виходячи з дому.

Цього разу громадянам розповіли, які довідки та як можна отримати через онлайн-портал ПФУ. Зокрема, на сайті Фонду можна замовити довідки, які будуть завірені QR-кодом і бути аналогами паперових документів, підписаних відповідальною особою органу ПФУ.

На вебпорталі електронних послуг ПФУ можна отримати наступні довідки:

Популярні новини зараз
Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще
  • Про страховий стаж;
  • Про доходи пенсіонера;
  • Про заробітну плату;
  • Про розмір сплачених внесків (форми ОК-5 і ОК-7)
  • Виписка з Реєстру застрахованих осіб.

Як це зробити?

Необхідно зайти на портал електронних послуг ПФУ, увійти в Особистий кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису або через BankID. Далі необхідно вибрати опцію" запит на отримання електронних документів " і заповнити поля форми запиту.

Відповідь на відправлений запит можна отримати в розділі "Мої звернення". Щоб перевірити дійсність QR-коду і спеціальний багатозначний номер під ним, необхідно перейти в розділ "верифікація виданих документів".

Нагадаємо, що журналісти поцікавилися у молоді про те, що вони думають про пенсію.

Як повідомляв портал Знай.uа, українським пенсіонерам пояснили, як бум звільнень вдарить по виплатах: "тисніть Далі, поки терпимо".

Також Знай.uа писав, що пенсійний калькулятор допоможе розрахувати майбутні виплати: проста інструкція від ПФУ.