У Міністерстві освіти і науки України планують розпочати моніторинг працевлаштування випускників вищих навчальних закладів. Однією з задач системи називають врахування цього фактору при розподілі фінансування між навчальними закладами.

Про це розповів на своїй сторінці у Telegram Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

"Цьогоріч плануємо запустити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти. Це необхідний елемент для аналізу та схвалення подальших рішень щодо розвитку системи вищої освіти України. Окрім того, показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування ЗВО.

Найголовнішим на цьому етапі є узгодження порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Міністерством освіти і науки України. Наразі вже підготовлені проєкти наказу МОН та постанови ПФУ. Після реєстрації цих документів у Мін’юсті ми зможемо синхронізувати інформацію Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Пенсійного фонду й розпочати тестування системи.

Процес нелегкий і нешвидкий. Дякую Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду за сприяння в такій важливій справі", — йде мова у повідомленні.

Популярні новини зараз

Ведучий "Холостяка" Григорій Решетник розповів про інтим між учасниками проекту: "Сподіваюся був"

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Показати ще

Скріншот Telegram
Скріншот Telegram

Раніше Шкарлет уже висловлювався щодо необхідності реалізації цього проєкту наприкінці минулого року, анонсуючи плани МОН на 2021 рік.

Нагадаємо, За випускниками встановлять "стеження": дізнаються все про працевлаштування кожного.

Як повідомляв Знай.uа, українцям дають знижку на навчання дітей - скільки, що потрібно і хто може оформити.

Також Знай.uа писав, що харківські студенти влаштували дикі "покатушки" на льоду.