У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що з початку 2021 року монетизований "пакунок малюка" отримали понад 34 тисячі сімей з новонародженими дітьми.

Водночас понад 16 тисяч сімей отримали цю допомогу у натуральній формі. Про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук. Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 № 1180.

"Пакунок малюка" видається родинам новонароджених у закладах охорони здоров'я. Якщо у медзакладі немає такої допомоги, або дитина народилась поза межами закладу охорони здоров’я або навіть за межами України, тоді «пакунок малюка» можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування отримувача, подавши відповідну заяву не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня народження дитини.", - йдеться у повідомленні. Мінсоцполітики

Пакунок малюка, фото: кадр з відео
Пакунок малюка, фото: кадр з відео

Як зазначили у Міністерстві соціальної політики, у разі неотримання "пакунка малюка" протягом 30 днів з дня народження дитини, отримувач має право звернутись до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для отримання грошової компенсації.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona опинилася у ванні з десятками голих красунь: "Нiкому не зізнавалася"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Це передбачено відповідно до Порядку та умов реалізації пілотного проєкту "Монетизація одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" у 2020-2021 роках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 "Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

У відомстві також нагадали, що одержувачі грошової компенсації, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі речі в закладах торгівлі, які приєдналися до реалізації пілотного проєкту.

Станом на 03 березня 2021 року Реєстр закладів торгівлі налічує понад 3,5 тис. магазинів, серед них й інтернет-магазини.

Скріншот: facebook.com/MLSP.gov.ua
Скріншот: facebook.com/MLSP.gov.ua

Скріншот: facebook.com/MLSP.gov.ua
Скріншот: facebook.com/MLSP.gov.ua

Нагадаємо, у Мін'юсті зробили заяву щодо рівня народжуваності в Україні: яка ситуація у 2021. Мін'юст оприлюднив дані за січень та лютий 2021 року

Як повідомляв портал "Знай.ua", молодий українець загинув у ДПТ у Словаччині: водія затиснула багатотонна фура. Загинув молодий водій фури з України

Також "Знай.ua" писав, що Мінсоцполітики зробило заяву щодо субсидій, хто отримає пільги: "Розмір збільшується". У Міністерстві соціальної політики України зробили заяву щодо отримувачів субсидій