В Одесі неадекватна матуся накинулась з кулаками на пенсіонерку, яка зробила зауваження її дитині.

Феномен "яжемать" не дає про себе забути. Неадекватні матусі, які плюють на думку суспільства і на людей, вважаючи, що їм і їхніх дітям всі щось винні, не перестають влаштовувати гучні скандали, бійки та "розборки", ні на секунду не визнаючи своєї провини, чи хоча б не правоти.

Цього разу така оскаженіла матуся влаштувала "махач" в одеському тролейбусі. Про інцидент повідомили в Telegram-каналі "Одеса як вона є".

У міському тролейбусі №8 жінка влаштувала бійку з пенсіонеркою "Яжемать" обурило те, що її чаду зробили зауваження і вона накинулась на "кривдницю" з кулаками.

Однак пенсіонерка виявилась не промах і відповіла "яжематері", добряче її штовхнувши.

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Небайдужі пасажири намагалися розняти жіночок, але це допомогло не на довго. Невгамовна "яжемать"заліпила пенсіонерці ляпаса, як тільки пасажир, який їх обох втихомирював, втратив пильність.

Нагадаємо, у Мелітополі "яжмати" ледь не рознесла маршрутку

Як повідомляв портал Знай.ua, шалена "яжемать" закрила дитину в камері зберігання

Також Знай.ua писав, камера зафіксувала, як молода "яжмати" вчить дітей красти