Українці продовжують завдавати шкоди своєму навколишньому середовищу:і палять стерню. Така практика підпалювання сухої трави загрожує неконтрольованими лісовими пожежами, загибеллю мільйонів живих істот і суттєвим ударом по екосистемі. Тому органи державної влади намагаються не забувати нагадувати українцям правила безпеки.

Пам'ятку про запобігання лісовим пожежам розмістило на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" Міністерство внутрішніх справ з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Примітно, що навіть вогка погода і загроза повеней не применшили актуальності повідомлення.

"Ще не розтанув сніг, а люди вже розпочали активну боротьбу із господарським сміттям та залишками рослинності. Відповідно, це призвело до збільшення пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях

ДСНС України нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю", — йде мова у публікації МВС.

У ДСНС навіть навели кілька свіжих прикладів необачного поводження з вогнем.


Нагадаємо, Українців попередили про хуртовину та ожеледицю на дорогах: термінове звернення МВС.

Особливу увагу слід звернути водіям, адже на дорогах може бути небезпечно.

Як повідомляв портал Знай, Міжнародне та національне водійське посвідчення: у МВС пояснили головну різницю.