Уряд оновив порядок, згідно з яким надають допомогу по частковому безробіттю під час карантину. Тепер на неї можуть розраховувати і працівники-пенсіонери, передає Всеукраїнська асоціація пенсіонерів.

Кабмін змінив перелік осіб, на яких роботодавець зможе отримати допомогу з часткового безробіття на час карантину згідно з Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги з часткового безробіття на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 № 306.

Зокрема, роботодавець зможе отримати допомогу з часткового безробіття для працівників-пенсіонерів.

Відповідні зміни внесено до порядку № 306 постановою КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 191".

Також з форм документів для отримання "карантинної" допомоги виключили ознаку про наявність пенсії.

Популярні новини зараз
Ніколи не робіть пікірування для цих культур: секрети дачника, які збережуть урожай Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Пенсіонери / скріншот з відео
Пенсіонери / скріншот з відео

У новій редакції викладені:

відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 47-1 Закону України " Про зайнятість населення "(додатки 1, 4 до Порядку № 306);

відомості про фізичну особу-підприємця, який є застрахованою особою, щодо якої виконуються вимоги частини третьої статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» (Додатки 2, 5 до Порядку № 306).

Раніше ми повідомляли, які послуги українці на карантині зможуть отримати онлайн, повний список.

Як повідомляв "Знай.uа", паливо і газ злетіли в ціні на карантині, українці вимагають перерахунку, не наїздишся.

Також "Знай.uа" писав, що працевлаштування заробітчан в Україні, в Мін'юсті розповіли про особливості.