Карантин, покликаний протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, зробив й так непросту ситуацію з безробіттям в Україні ще складнішою. Для десятків і навіть сотень тисяч людей по всій території нашої держави стають важливими центри зайнятості, які пропонують пропозиції роботи та займаються виплатою допомоги.

Про те, як працюють за карантинних умов центри зайнятості розповідають у публікації з офіційної сторінки Державної служби зайнятості у соціальній мережі “Фейсбук”.

На питання: “Як зараз здійснюється обслуговування клієнтів у центрах зайнятості?” - там відповідають таке:

“Переважна більшість центрів та філій в усіх регіонах України працює в звичному режимі. Однак епідеміологічна ситуація може змінюватися щодня. <...> Радимо напередодні зустрічі з кар'єрним радником з'ясувати, як працює центр зайнятості у вашому місті. З цією інформацією можна ознайомитися на сайті обласного центру зайнятості або ж уточнити телефоном".

Популярні новини зараз
Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Нагадаємо, Безробітні мами-одиначки вимагають повернути їм гроші, дітей самим не потягнути: "Не всі мають змогу..."

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир та Олена Зеленські з'явилися з квітами біля пам'ятника Кобзарю: "Завжди єднали українців". Володимир та Олена Зеленські вшанували пам'ять Тараса Шевченка

Також "Знай.ua" писав, що Мінсоцполітики зробило заяву щодо субсидій, хто отримає пільги: "Розмір збільшується". У Міністерстві соціальної політики України зробили заяву щодо отримувачів субсидій.