41-річний чоловік у Великобританії прийняв рішення подати до суду на своїх батьків. Причиною стала їх відмова утримувати дорослого хлопця, пише Times Now.

Фаіз Сіддікі навчався в Оксфорді і закінчив там юридичний факультет. Чоловік після закінчення навчання не працював і жив у лондонській квартирі своїх батьків.

Він був безробітним протягом 10 років, а його батьки-69-річна Ракшанда і 71-річний Джаведа буквально утримували його. Так, батько з матір'ю на тиждень давали йому 400 фунтів (понад 15 тисяч гривень).

У родині сталася сварка і батьки прийняли рішення, що відмовлять синові в матеріальній підтримці. Такий стан справ не сподобався Фаізу і він вирішив взяти у рідних гроші примусово.

41-річний безробітний подав до суду на своїх батьків і зажадав довічних аліментів. Чоловік переконаний, що має право на постійну матеріальну підтримку. Причиною він називає свої проблеми зі здоров'ям.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Позов Фаїза суд у сімейних справах в Лондоні відхилив. На даний момент розглядається апеляція безробітного. Британські ЗМІ відзначають, що рішення даного суду може вплинути на права батьків у Великобританії.

Раніше ми повідомляли, телефонні шахраї обібрали довірливих пенсіонерів на сотні тисяч гривень, популярна схема досі працює.

Як повідомляв "Знай.uа", у львівській школі Вчителька прийшла на уроки з коронавірусом, сама зізналася.

Також "Знай.uа" писав, що харківський суд "пробачив" агента Путіна, який" віджимав " квартири переселенців.