Стало відомо про те, що блогеру вдалося потрапити під саркофаг ЧАЕС, і він зняв про це ролик на свій You Tube канал. Всього за тиждень йому вдалося набрати понад 800 тисяч переглядів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаким чином повідомляється, що Владу Резнову вдалося дізнатися, що ж відбувається там через 35 років після злощасної аварії, а також те, як живуть співробітники станції.
Спочатку хлопця провели в бункер, де можна сховатися в разі небезпеки. Навіть якщо на ЧАЕС трапиться ще один вибух, там можна буде вберегтися від цього.
Як повідомляється, станом на сьогоднішній день там працює все ще 2500 осіб, а на територію самої ЧАЕС заборонений вхід у своєму одязі, тому блогеру видали спеціальну форму.
Влада Резнова завели в блочний щит управління третього блоку. Там співробітники керують самим реактором. Як зізнався сам хлопець, все виглядає як в серіалі» Чорнобиль " від студії НВО.
Далі вони вирушили в четвертий енергоблок, те саме місце, де 35 років тому прогримів вибух. Блоковий щит управління там відрізнявся сильно. Все було демонтовано через радіацію, і залишилася сама основа конструкції.
Довго там перебувати було не можна, так як всього в двадцяти метрах звідти знаходиться підірваний реактор.
Після вибуху побудували розділову стіну між третім і четвертим блоком, і поруч був встановлений Меморіал пам'яті Холімчука Валерія. Він став єдиною людиною з усієї команди, якого не знайшли після вибуху. Четвертий енергоблок став його останнім притулком.
Провели автора відео до третього реактора, який повністю ідентичний з четвертим. Тепер, вибухнуло Приміщення повністю залито бетоном.
Після відвідування потрібно обов'язково пройти перевірку радіаційного фону, щоб зрозуміти, чи ніяк не відбилося це на людині.
Влад Резнов зізнався, що в захваті від екскурсії, і поки не відвідаєш це місце самостійно, не усвідомлюєш всіх масштабів аварії.
Раніше портал Знай.ua писав про те, що над Закарпаттям помітили живий ключ, Птахи зворушливо попрощалися з людьми: "До весни" Перелітні птахи з наближенням холодів поспішають у вир.
Також портал Знай.ua писав, що Чорнобиль наповнили "радіоактивні" Метелики: "розміром з птицю" У Чорнобилі помітили рідкісних метеликів.
Також портал Знай.ua писав, що на Закарпатті ведмедів готують до зимової сплячки-клопоту більше, ніж з дітьми.