Стало відомо про те, що на сайті президента України з'явилася Нова петиція, яка знову пов'язана з газом і тарифами на нього.

Таким чином повідомляється, що автор петиції вимагає скасувати плату за доставку газу, яким українці не користуються. Чи зуміє вона набрати достатню кількість голосів.

Написав її і опублікував Атрахов Ігор Іванович. Він повідомляє, що українці вимагають термінового скасування оплати за транспортування і доставку газу, так як це сильно впливає на їх гаманець.

У деяких людей в будинку автономне опалення, і тому до газу вони ніякого відношення не мають, але все одно змушені платити, віддавати гроші даремно.

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Тарифи на газ, скріншот: YouTube
Тарифи на газ, скріншот: YouTube

"Люди в приватних будинках самі собі газ в хату провели, І ще повинні платити? Газові служби самі повинні надавати послуги, і благати людей купувати у них ці послуги " - сказано в тексті.

Ігор Атрахов вважає, що влада навмисне грабує людей обов'язковими оплатами, і це має негайно припинитися.

Опублікована вона була у вівторок, 16 березня, і за добу зібрала 47 голосів. Є ще три місяці на те, щоб набрати необхідні 25 тисяч підписів, і тоді президент буде зобов'язаний його розглянути.

Нагадаємо, уряд оновив порядок, згідно з яким надають допомогу по частковому безробіттю під час карантину. Тепер на неї можуть розраховувати і працівники-пенсіонери, передає Всеукраїнська асоціація пенсіонерів.

Раніше ми повідомляли, які послуги українці на карантині зможуть отримати онлайн, повний список.

Як повідомляв "Знай.ua", паливо і газ злетіли в ціні на карантині, українці вимагають перерахунку, не наїздишся.