У Міністерстві охорони здоров'я України пояснили, що робити, якщо після вакцинації погіршилося самопочуття.

Детальніше про це пише прес-служба відомства в Telegram.

Відомо, що близько місяця тому в Україні почалася активна вакцинація від коронавірусу COVID-19. Більшість українців почуваються нормально після прийому препарату, проте почастішали випадки, коли людям ставало гірше, а хтось навіть помирав. Однак зв'язок вакцини зі смертю населення поки не доведена.

У МОЗ заявили, що, якщо пацієнт поскаржився на погане самопочуття протягом 30 днів після проведення вакцинації, їм необхідно звернеться до Державного експертного центру МОЗ України за допомогою автоматизованої інформаційної системи фармнагляду (АІСФ). Зокрема, повідомлення надається до 24 годин з моменту виявлення несприятливих подій після імунізації (НППІ).

Вакцина / скріншот з відео
Вакцина / скріншот з відео

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

"Як повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, всі випадки серйозних НППІ розслідуються регіональною групою оперативного реагування, яка створена у кожному структурному підрозділі з питань охорони здоров’я в регіонах України", - зазначено в повідомленні.

За результатами розслідування буде визначено, чи був летальний результат або погіршення самопочуття наслідком вакцинації. Якщо зв'язок підтверджується, то випадок буде визначений у категорію випадку НППІ.

Нагадаємо, що у Чернівцях помер провізор аптеки військового госпіталю, який напередодні отримав щеплення від коронавірусу COVID-19.

Як повідомляв портал Знай.uа, Львівська медик впала на диван і розридалася після зміни: "Помоліться, так важко ще не було!".

Також Знай.uа писав, що Українська військовослужбовець загадково загинула після щеплення від Covid.