Єврокомісар Тьєррі Бретон, відповідальний за вакцинацію у ЄС, представив макет так званого "паспорту вакцинації" — майбутнього європейського сертифіката здоров'я. Такі документи мають набути чинності з 15 червня.

З відповідними заявами європейський чиновник виступив на французькому телеканалі LCI.

"З того моменту, коли ми зможемо бути впевнені, що кожен європеєць, який бажає зробити щеплення, буде мати рівний доступ до вакцини, буде добре, що ми зможемо мати механізм, сертифікат, який демонструє ваш стан здоров'я", - сказав Бретон.

Документ, як це видно на макеті, буде містити дату народження, номер паспорта, завірений QR-кодом, тип вакцини, якщо людина робила щеплення, інформація про те, чи перенесла особа коронавірусну хворобу і чи має антитіла.

Європейський сертифікат здоров'я, зображенн Telegram
Європейський сертифікат здоров'я, зображенн Telegram

Популярні новини зараз
путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Документ можна буде як завантажити на смартфон, так і надрукувати в паперовій версії.

Єврокомісар запевнив, що використання Сертифікату буде залишатися "добровільним" - у тому числі й існуватимуть опції для мандрівок.

Однак необхідно зазначити, що Сертифікат ще належить офіційно узгодити між державами-членами ЄС.

Нагадаємо, що у реанімації українців змушують справляти нужду в кухоль: "бігом лягай...".

Як повідомляв портал Знай.uа, ковидні пацієнти заполонили лікарні, Кличко терміново звернувся до киян: "Антирекорд".

Також Знай.uа писав, що Кличко попередив киян про локдаун.