В Австралії нещодавно знайшли новий вид павука-павича, забарвлення якого дуже нагадує рибу Немо з популярного дитячого мультфільму.

Саме з цієї причини новий вид і назвали Немо. Павук досить маленький - розміром всього лиш з рисове зернятко. До того ж виглядає досить чарівним і зовсім не страшним. Про це пише Daily Mail.

Мультфільм "У пошуках Немо"
Мультфільм "У пошуках Немо"

Новий вид павука, фото: Daily Mail
Новий вид павука, фото: Daily Mail

Відкриття зробив вчений Джозеф Шуберт у Південній Австралії. Крихітного членистоногого вирішили назвати Немо — на честь головного героя з мультфільму Pixar "У пошуках Немо", адже він надзвичайно на нього схожий.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Цікавого павучка знайшли у болотистій місцевості Маунт-Макінтайр і Нангваррі в Південній Австралії, що незвично для цього роду. Вчений пояснив, що знайти його вдалося завдяки ентузіастам і фотографіям.

Виявила павука Шеріл Холлідей, польовий співробітник екологічного фонду Nature Glenelg Trust. Саме вона відправила зразки арахнологу і любителю павуків Джозефу Шуберту. Фахівець дійшов висновку, що це абсолютно новий вид, якому необхідно дати назву.

Новий вид павука, фото: Daily Mail
Новий вид павука, фото: Daily Mail

Нагадаємо, кицюня під капотом! Хвостатий бешкетник заліз погрітися до мотору, і ось що із цього вийшло. Кота помітив водій автомобіля

Як повідомляв портал "Знай.ua", курка квочка несподівано "народила" кошенят: фермер в шоці. Курка взяла під крило трьох малюків, які втратили матір

Також "Знай.ua" писав, що чоловік вигуляв свиню на повідку і став зіркою соцмереж: "Це Київ, дитинко". Маргоша вийшла насолодитися весняним сонечком