В Австралії нещодавно знайшли новий вид павука-павича, забарвлення якого дуже нагадує рибу Немо з популярного дитячого мультфільму.

Саме з цієї причини новий вид і назвали Немо. Павук досить маленький - розміром всього лиш з рисове зернятко. До того ж виглядає досить чарівним і зовсім не страшним. Про це пише Daily Mail.

Мультфільм "У пошуках Немо"
Мультфільм "У пошуках Немо"

Новий вид павука, фото: Daily Mail
Новий вид павука, фото: Daily Mail

Відкриття зробив вчений Джозеф Шуберт у Південній Австралії. Крихітного членистоногого вирішили назвати Немо — на честь головного героя з мультфільму Pixar "У пошуках Немо", адже він надзвичайно на нього схожий.

Популярні новини зараз

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Осінній призов до ЗСУ 2021: що потрібно знати молодим українцям, яких на рік заберуть з родини

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Цікавого павучка знайшли у болотистій місцевості Маунт-Макінтайр і Нангваррі в Південній Австралії, що незвично для цього роду. Вчений пояснив, що знайти його вдалося завдяки ентузіастам і фотографіям.

Виявила павука Шеріл Холлідей, польовий співробітник екологічного фонду Nature Glenelg Trust. Саме вона відправила зразки арахнологу і любителю павуків Джозефу Шуберту. Фахівець дійшов висновку, що це абсолютно новий вид, якому необхідно дати назву.

Новий вид павука, фото: Daily Mail
Новий вид павука, фото: Daily Mail

Нагадаємо, кицюня під капотом! Хвостатий бешкетник заліз погрітися до мотору, і ось що із цього вийшло. Кота помітив водій автомобіля

Як повідомляв портал "Знай.ua", курка квочка несподівано "народила" кошенят: фермер в шоці. Курка взяла під крило трьох малюків, які втратили матір

Також "Знай.ua" писав, що чоловік вигуляв свиню на повідку і став зіркою соцмереж: "Це Київ, дитинко". Маргоша вийшла насолодитися весняним сонечком