Оля Фреймут, популярна українська телеведуча та головна "ревізорка" країни, часто дає поради з етикету і пояснює, як поводитися у тій чи іншій ситуації.

Цього разу в Інстаграм-сторіс на своїй сторінці Ольга Фреймут відповіла на запитання підписників. Зокрема, вона пояснила, як правильно висякати носа, а також, як поводитися у деяких не надто приємних ситуаціях.

Ольгу Фреймут запитали: "Куди подіти серветку, в яку ви висякали носа? Паперову на стіл? Тканинну на коліна?".

Оля Фреймут, instagram.com/freimutolia
Оля Фреймут, instagram.com/freimutolia

Оля Фреймут, instagram.com/freimutolia
Оля Фреймут, instagram.com/freimutolia

Популярні новини зараз

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще

На що телеведуча відповіла наступним чином: "Перше, за столом точно не шмаркаємо. Друге, точно не в полотняну серветку. Якщо вже так сталося, що вам треба почистити носа, тоді робимо це, тоді встаємо з-за столу, йдемо до вбиральні, миємо руки і повертаємося без серветки."

Фахівчиню з етикету також запитали, як поводитися у наступних не надто приємних ситуаціях: "Чи є якісь підказки на такі ніякові ситуації як пукання, відрижки і тд"

Оля Фреймут знайшла відповідь і на це запитання: "Якщо вже таке з вами сталося і воно переслідує вас на людях і ви не можете втриматися, тоді варто звернутися до лікаря. Втім, якщо так трафилося, то точно не потрібно виправдовуватися, якось реагувати, чи казати, що це не я, а пес.

Нагадаємо, Ольга Фреймут розстебнула ґудзики і показала, як правильно фотографуватися: "Над прірвою і на даху". Ольга Фреймут поділилася правилами етикету, які стосуються фотографій

Як повідомляв портал "Знай.ua", ніжна Оля Фреймут показала інтим з чоловіком: "Неймовірно". Ольга Фреймут показала романтичні моменти з чоловіком

Також "Знай.ua" писав, що Оля Фреймут показала дещо апетитне і заборонила торкатися: "Не мацаємо". Оля Фреймут встановила нову заборону