Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила кілька зворушливих селфі разом їх з чоловіком Владом Топаловим сином Мішею, позуючи на прогулянці в один з сонячних весняних днів. Так, артистка зізналася, що часто відчуває себе поганою матір'ю, особливо коли дитина хворіє - зірці хочеться одразу ж забрати весь біль малюка собі.

Ось і зараз Регіна опинилася далеко від дому, де захворів маленький Міша, звинувачуючи себе в тому, що проводить з сином мало часу. Красуня видала, що в такі важкі моменти їй на допомогу завжди приходить коханий - Топалов підтримує і заспокоює зіркову маму, лікує дитину самостійно.

"Я - погана мати😭

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька згадала Стаса Боклана і вручення звання "Заслуженого артиста": "За що?"

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

У моменти, коли дитина хворіє, відчуваю себе жахливо 😞. Хочеться звільнити малюка і забрати весь біль собі!

Мене, прям, накриває через те, що зараз я не поруч, а в 1000ах кілометрів від будинку. І навіть не можу обійняти нашу крихту.

Гіпертрофоване почуття провини знову долає, а внутрішній голос кричить: "Це ти не встежила! Треба більше часу проводити з дитиною.»😩

І ось стою я в такі моменти в кадрі перед камерою, де щиро потрібно чомусь порадіти або здивуватися, а я ридати хочу.

Тут на допомогу, як супермен️️, прилітає чоловік🙈. Встигає якимось чином заспокоїти мене тривожну і сина підлікувати. Як же ми все-таки один одному необхідні! Коли один падає духом, другий завжди підбадьорить! (Такою людиною може бути хто-завгодно: чоловік, дружина, друг, мама і тд..).

На цій взаємодопомозіі грунтується наша любов ❤️.

Дякую, що ти є, @vladtopalovofficial
Бережіть один одного і будьте здорові ☺ "