У мережі розповіли про загибель військової субмарини, яка затонула біля Балі. Підводна хвиля тягне приречені човни на дно моря.

Експерти говорять про те, що в катастрофі індонезійського підводного човна могла бути винна масивна Підводна хвиля, яка вбила всіх на борту.

Судно зникло з радарів ще 21 квітня, і з того моменту її ніхто не бачив. На борту перебувало 53 члени екіпажу, які, на жаль, загинули.

Острів Балі, фото: NASA
Острів Балі, фото: NASA

Індонезійський підводний човен KRI Nanggala 402 був знайдений у трьох частинах на дні Балійського моря через кілька днів після зникнення.

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Показати ще

Експерти почали висувати свої теорії, як же затонув підводний човен. Деякі вважають, що причиною трагедії стала внутрішня хвиля.

Загиблі бійці, фото: Twitter
Загиблі бійці, фото: Twitter

Плюс до цього, районі де сталася катастрофа, відоме своїми віроломними водами. Це ті самі хвилі, які призводять до вертикального тяжіння під поверхнею океану. Все це цілком могло потягнути човен на дно.

Підводний човен, фото: Navy / AP
Підводний човен, фото: Navy / AP

Підводний човен знаходився на глибині 13 метрів, тому цілком міг стати жертвою внутрішньої хвилі. За попередніми висновками фахівців, від двох до чотирьох кубометрів води обрушилося на них.

Підводний човен, фото: Navy / AP
Підводний човен, фото: Navy / AP

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що скандальний крах російської ракети-носія Союз - ФГ, яка під час недавнього запуску зазнала аварії, призвів до несподіваного імпульсу з боку Кремля.

Як повідомляв Знай.ua, страшна аварія на морі залишить всю Європу без нафти: що відбувається.

Також Знай.uа писав, танкер протаранив військовий фрегат: море перетворилося на нафтову пастку, постраждали сотні військових і цивільних.