Відомий український педіатр Євген Комаровський частенько дає поради батькам про виховання і здоров'я дітей, і робить це різними каналами комунікації. Іноді це статті в журналі, публікації в соціальній мережі Instagram або відеозаписи на Youtube.

Зараз, 9 квітня 2021 року на сторінці Комаровського в Instagram з'явилася публікація, в якій доктор вирішив поговорити про захист маленьких діточок від телевізора. Він заявив, що падіння телевізорів на дітей дуже поширене явище, коли вони стоять на телевізійних тумбочках або комодах. Це може привести до досить серйозних травм, серед яких навіть ураження електричним струмом.

Євген Комаровський, скріншот: Instagram
Євген Комаровський, скріншот: Instagram

"Щорічно в світі реєструється близько 45 тисяч таких випадків. Це пов'язано з тим, що сучасні телевізори відносно легко втрачають рівновагу і навіть маленька дитина в змозі перекинути його на себе. Телевізори, що висять на стіні, набагато безпечніше, а більшість кронштейнів володіє високим рівнем надійності, за умови їх належного кріплення. Для стоять телевізорів продаються спеціальні страхувальні ремені, що запобігають їх падіння-використовуйте їх!", - йдеться в публікації Комаровського.

Євген Комаровський, скріншот: Instagram
Євген Комаровський, скріншот: Instagram

Тому не варто забувати, що дитині потрібно закрити також доступ і до антенного кабелю, і до електричних проводів і розеток. А ось велика кількість пошкоджень телевізора відбуваються саме через дітей в процесі гри. Тому слід і зовсім задуматися після подібного про відмову від телевізора або про використання спеціальних захисних екранів для захисту матриці.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще

Євген Комаровський, скріншот: Instagram
Євген Комаровський, скріншот: Instagram