Між батьками й дітьми завжди є особливий духовний зв'язок і тому їхні молитви один за одного мають надзвичайну силу. Малюки з народження знаходяться під захистом і турботою батьків, а коли виростають, стають опорою для мами й тата.

Важливо не тільки фізично допомагати своїм батькам, а й духовно, просячи Господа Бога і святих про їхнє здоров'я. У Біблії чітко сказано у заповіді, що потрібно любити й поважати своїх батьків, адже вони дали життя.

Молитва Богоматері про батьків

О Пресвята Діво, Мати Господа Вишнього, Скорослухняна заступнице всіх, до Тебе з вірою вдаються, молю Тебе: умоли Сина Твого, щоб почув Він молитву мою. Призри з висоти Небесної і зійди до слізного прохання мого. Відпусти, Господи, всі гріхи батькам моїм, вольния і невольния. Даруй, Господи, їм прощення своє як на землі, так і на небі. Подовжи їм століття їх на довголіття і зміцни їх в здоров'ї і розумі. Господи, як ти любиш матір свою і шануєш батька свого. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

молитва, фото Pxhere
молитва, фото Pxhere

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Молитва Господу Богу за здоров'я батьків

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Звертаюся до тебе за здоров'я батьків. Змилуйся і допоможи їм впоратися з хворобами тяжкими, та з хворобами саднящими. Надай їм сил для моління праведного і продовж роки життя на грішній землі. Хай буде воля твоя. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю за здоров'я батьків

Чудотворець Миколай, з благанням звертаюся до тебе. Захисти моїх батьків від втрати здоров'я, від немочі і наруги. Допоможи їм дістатися до православ'я вірного і відкинь всі смути від падіння тлінного. Заступися перед Господом Богом за них, і визволи від хвороби батьків моїх. Хай буде воля твоя. Амінь.

Нагадаємо, молитва в пошуку хорошої роботи: сильне звернення до Святого Миколая Чудотворця. У різних професій є свої покровителі

Як повідомляв портал "Знай.ua", молитва батьків за дітей: найкращий оберіг, коли поряд бути неможливо. Батьки не завжди можуть бути поряд зі своїми дітьми, але молитва може стати найкращою турботою

Також "Знай.ua" писав, молитва про позбавлення від кредитів і боргів: фінансові проблеми кануть в небуття. Молитва для тих, хто зіткнувся з фінансовими проблемами