Відомий український модельєр Андре Тан активно веде профіль в соціальній мережі в Instagram, радуючи численних шанувальників свіжими постами з творчого та особистого життя.

Нещодавно знаменитість повідомив фанатам сумну новину - виявляється, дизайнер розлучився з дружиною Аліною Харечко після 8 років шлюбу. Чоловік зазначив, що подружжя не живе разом вже близько року, проте виховує їх маленьку доньку - 5-річну Софію.

Зірка трепетно подякував екскоханій за стосунки, підтримку, а також зазначив, що Аліна залишалася з Андре навіть за часів банкрутства і криз. Варто відзначити, що після розлучення модельєр залишив дружині і доньці великий заміський будинок, подарував новий атомобіль і виплачує аліменти.

"Наша історія підійшла до кінця

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Але ми розлучаємося друзями і сильно поважаємо один одного. Я дякую тобі за ці 12 років разом, за красуню-доньку, за те, що була поруч в банкрутстві і в достатку, в кризах і в штилі

Дякую за те, що ти була моїм компасом і моїм другом всі ці роки. За те, що завжди зберігала сім'ю від журналістів . За те, що підтримувала мої божевільні ідеї і безмежно вірила в мене.

Любов пройшла у нас обох, але залишилася дружба, повага і вдячність !!"